EMS Antremanı

Ekstra bir ağırlık kullanılmadan ve eklemlere yük bindirmeden haftada sadece 2 gün ve 20 dk ile zayıflamak, kas kuvvetini arttırmak, sıkılaşmak ve ağrılarınızdan kurtulmak amacıyla alanında uzman eğitmen ve fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır.

Fizyoterapi Egzersiz

Skolyoz, bel-boyun ağrıları gibi kas iskelet sistemini ilgilendiren ortopedik problemler, inme, MS gibi nörolojik hastalıklardan kaynaklanan problemlere yönelik kişiye özel hazırlanan egzersizleri planlayarak uygulanmaktadır.

Kinezyoloji

Bantlama günümüzde spor sakatlıkları ile birlikte fizik tedavi, nöroloji ve ortopedik hastalıklarda sıklıkla kullanılan tedavi yöntemidir. Kas hareketini destekler, fonksiyonu geliştirir ve ağrıyı azaltır. Eklem ağrılarına, boyun, sırt ve bel ağrısında kullanılmaktadır.

Postür Analizi

Postürel analiz sonucunda kifoz, lordoz, skolyoz, sway back, forward head vb. bir durum olup olmadığı tespit edilerek uygun bir egzersiz programı uygulanmaktadır. Postürel bozuklukların erken tespit edilmesi size gelecekte yaşayacağınız problemlere karşı çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Manuel Terapi

Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi kas iskelet sistemini ilgilendiren tüm hastalıklarda uygulanan tamamen kanıta dayalı tıp bilgileri ile yapılan uygulamalardır. Fizik tedaviyi içeren tüm hastalıklarda manuel terapi uygulaması yapılır. Herhangi bir cihaz kullanmadan sadece elle uygulanan fizik tedavi şeklidir.

Kas ve Organ Bioimpedans Analizi

Sağlıklı yaşam için dengeli beslenmek önemlidir. Uzman diyetisyenimiz gözetiminde kişiye özel uygulanan programlar ile kısa zamanda ideal kilonuza gelmenizi sağlayıp, güzel sonuçlar elde etmekteyiz.

Ağır Metal Eliminasyonu