ANGORA CLNC, 

Başkent’in ilk ve tek sağlıklı yaşam projesi olarak, müşterek muayenehane sistemiyle, Türkiye’nin sağlık merkezi Bilkent Şehir Hastanesi’nin karşısında, Ankara’nın popüler iş ve yaşam merkezlerinden Maidan‘da, modern tıbbın gereklerini ve yılların tecrübesini harmanlayarak 2018 yılında hayata geçmiştir.

Birçok sağlık branşında, Sağlık Bakanlığı’nın “Ayakta Teşhis ve Tedavi Yönetmeliği’ne “ uygun olarak, 2000 m² kapalı alan,1000 m² açık(teras) alana sahip şık mimari tasarımıyla, müşterek muayenehanelerinde hasta, danışan ve doktorlara hizmet vermektedir.

Farklı branşlarda uzman hekimleri, tecrübeli idari-yönetim kadrosu, deneyimli tıbbi sekreter birimi, profesyonel hemşire ve sağlık çalışanı, bilgi işlem ve sosyal medya uzmanı, temizlik ve servis ekibiyle sağlık sektörüne farklı bir bakış açısı katmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hekimlerimize, hasta ve danışanlarımıza; çağımıza uygun şartları sağlayarak, sağlık hizmetleri sektöründeki payını her geçen gün arttıran, “önce insan” ilkesiyle üst düzey bir müşterek muayenehane ortamı sunmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosuyla, memnuniyet odaklı, ulusal ve uluslararası gereksinim ve beklentilere uygun etkin ve verimli sağlık hizmeti verecek konsept sağlıklı yaşam merkezi yaratmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

Hasta/hasta yakını, danışan önceliğine önem vermek, eşit davranmak ve güler yüzlü hizmet sunmak,

Bilimsel ve etik kurallar ile çalışmak,

Kalite standartları sağlamak, değişen koşullara sürekli hazır ve adapte olmak

Kalıcı güven ve devamlılık oluşturmak

Sağlık sektöründeki gelişme ve mevzuatların takibini sağlamak

Sürdürülebilir başarı ve kültürü korumak

Hasta ve danışanların haklarını ve kişisel verilerinin gizliğini korumak