YÜZ ÜTÜLEME

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine belirli frekans aralığında deri altı ısısı veren yüz ütüleme uygulaması, son dönemde oldukça popüler hale gelmiştir.

İnce ve orta derece kırışıklarda tercih edilen bu yöntem, ciltteki kolajen sentezini arttırarak gençleşme etkisinin kalıcı olmasını sağlıyor. Coax ile yüz ütülemede lifting etkisi sağlanarak on yaşa kadar genç görülebilirsiniz.

Yüz Ütüleme Nedir?

Patentli UniPolar™ ve Coaxipolar™ teknolojileri, 40.68 MHz RF frekanslı dielektrik ısıtma kullanmakta ve dokuya saniyede 40.68 milyon gönderimde bulunmaktadır. Bu tür odaklanmış ve güçlü ısıtım, kişiye rahatsızlık vermeden derin ve etkili dermal ısıtmayı mümkün kılmaktadır.

Orta ve derin kırışıklarda tercih edilen bu yöntem, ciltteki kolajen sentezini arttırarak gençleşme etkisinin kalıcı olmasını sağlıyor. Dünya çapında 4 bin 600’den fazla klinikte başarıyla kullanılan REFORM uygulamaları; ince, hassas alanların yanı sıra tüm cilt tipleri (I-VI) için tamamen güvenilir, verimli ve uygundur.

Enjeksiyonlı Anti-Aging Uygulamalarına Göre Neden Üstün ?

Enjeksiyonlu uygulamaların birçoğu sürekli tekrar edilmesi gereken ve bir nevi gençleşme makyajı diyebileceğimiz uygulamalardır. Ancak yüz ütüleme uygulaması cildin kendi kolajen sentezini sağladığı için gençleştirme etkisi kalıcıdır.

Aynı zamanda enjeksiyon istemeyen kişiler için de ideal bir gençleştirme yöntemidir.